Відгуки про магазин
Дякуємо за відгук!
Дякуємо за покупку та відгук, а також за високу оцінку!
Дякуємо Вам за покупку та відгук! Ми дуже раді, що покупка у нашому магазині повністю задовольнила Вас! Чекаємо на наступні замовлення!
Дякуємо за змістовний відгук та рекомендаціі! Ми з великою радістю виконаємо ваші нові замовлення!
Як завжди! Дякуємо Вам за відгук!
Спасибо за покупку и отзыв! Даже в нынешние тяжелые времена мы сремимся максимально качественно выполнять свою работу. Мы рады, что вы остались довольны, надеемся далеко не последней, покупкой!
Все як завжди, дякуємо!
Будут ли в дальнейшем футболки или лонгсливы с принтом Тризуб (узор)?
- + все ok
Благодарим за отзыв о товаре!<br />
В скором времени нам удастся вновь восстановить производство, снова будут в наличии существующие футболки, а также будет много Патриотических новинок! Следите за обновлениями.
Дякуємо за покупку та відгук! У нас тількі якісні товари, з радістю виконаємо Ваші нові замовлення!
- Ok!
Thanks for your feedback!
Благодарим за отзыв и рекомендации! Ассортимент всегда расширяем, даже в нынешнее время создаем новые товары. С радостью выполним Ваши новые заказы!
Спасибо Вам за покупку и отзыв! Как всегда с радостью и качественно выполним Ваши новые заказы!
І як завжди все на висоті, продукція якісна, обслуговування
і спілкування з покупцями теж!)
Замовлення відправляються вчасно і без затримання,
незалежно від того, що в даний час харків'янам дуже важко.
Гарно дякую! Тримайтеся! Все буде УКРАЇНА!!!
- Все якісно!
- Все добре
Дякуємо за замовлення та відгук!
Дуже добре! Дякуємо за покупку та відгук! З радістю виконаємо Ваши нові замовлення!
