Відгуки про магазин

Середня оцінка магазину
4,9
Всього оцінок: 2274
5 2092x
4 109x
3 37x
2 20x
1 16x
Андрій
12.06.2026
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Дуже вдячний за ваш товар! Все як завжди на вищому рівні!
Відповідь магазину

Щиро вдячні за постійність, довіру та відгук! Завжди готові максимально якісно виконувати Ваші замовлення! Ми дуже раді, що Ви задоволені якістю наших товарів та обслуговування, з нетерпінням чекаємо на нові замовлення!

Наталія (Покупець)
12.06.2026
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Всі товари дуже гарні та якісні, бажаю вам процвітання та мирного неба.
Відповідь магазину

Дякуємо за високу оцінку та щирі побажання. Ми цінуємо Вашу підтримку й робимо все, щоб кожна покупка приносила радість! Миру!

Куйбіда Ілля
11.06.2026
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Якість супер друк якісний
  • Все влаштовує
  • Немає недоліків
Відповідь магазину

Ваша оцінка для нас дуже важлива! Ми завжди прагнемо, щоб якість товарів була бездоганною. Дякуємо, що відзначили це! Будемо раді виконувати Ваші нові замовлення!

DIO
10.06.2026
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Гарний асортимент, висока якість друку та матеріалів. Приємні ціни. Швидка відправка.
Відповідь магазину

Дуже дякуємо за Ваш відгук! Нам надзвичайно приємно, що ви оцінили якість наших товарів та швидкість сервісу. Ми постійно працюємо над тим, щоб розширювати асортимент для наших поціновувачів року. Чекаємо на вас знову за новими крутими речами!

Анна
09.06.2026
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Все супер 10/10
  • Все супер 10/10
Відповідь магазину

Дякуємо Вам за покупку, та відгук! Висока якість наших товарів для нас завжди є пріоритетом. Готові так само швидко та якісно виконувати Ваші нові замовлення!

Сэм
07.06.2026
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Все гарно! Качество і швидкість! Успіху та миру!
Відповідь магазину

Завжди приємно, коли покупець задоволений своїм замовленням. Тому намагаємось робити виключно якісні товари та виконувати замовлення максимально швидко! Дякуємо за покупку та відгук, чекаємо на нові замовлення. Миру всім нам!

Stanislav
05.06.2026
Оцінка магазину
Оцінка сайту
So good
Відповідь магазину

Thank you for your feedback! It is important for us to know that you are satisfied with the service and quality.

Вячеслав
05.06.2026
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Робив замовлення на 3 кепки: дві з тризубом одну без нічого. Замість "без нічого" приїхала "Metallica".
  • Швидко приїхало
  • Приїхало не зовсім те, що замовив, але якось да буде.
Відповідь магазину

Дякуємо за покупку та відгук! Насамперед вибачаємося за помилку! Якщо помилка з нашого боку, то ми завжди виправляємо нашим рахунком. Достатньо повідомити нам зручним способом комунікації, відправити проблемний товар назад, після отримання ми відправимо нашим рахунком той який замовляли. Ще раз вибачте!

Daniel
03.06.2026
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Very kind people! Thank you so much! Original products and very good delivery outside borders!
Відповідь магазину

We sincerely appreciate your positive feedback and the excellent rating. It’s great to know that our products and international delivery met your expectations. Thank you for choosing us!

костянтин
03.06.2026
Оцінка магазину
Оцінка сайту
10=10
  • все чудово,товар відповідае опису, швидко , відповідально.рекомендую.
Відповідь магазину

Дякуємо за 10/10 і за те, що відзначили швидкість та відповідальність. Дуже цінуємо вашу підтримку й рекомендацію - це заряджає нас робити ще більше для фанів! Чекаємо Ваших нових замовлень!

Arseniy
02.06.2026
Оцінка магазину
Оцінка сайту
отличный материал, качество, беру здесь не первый раз и не жалею об этом, рекомендую
Відповідь магазину

Дякуємо вам за довіру та чудовий відгук! Дуже ціннемо, що ви повертаєтесь до нас знову й знову. Якість матеріалів і відповідальність - наш пріоритет. Ваша рекомендація - це найкраща нам оцінка!

Юрій
29.05.2026
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Задоволений, швидко відправили, якісний товар.
  • Рекомендую
Відповідь магазину

Дякуємо за вибір нашого магазину! У нас завжди великий асортимент якісних товарів, який ми постійно оновлюємо та розширюємо. Будемо завжди раді виконувати Ваші нові замовлення!

Владислав
26.05.2026
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Замовляю вже не перший рік, швидко да якісно
  • приємний матеріал, швидка доставка
  • ніякої реакції на предзамовлення товару якого немає в наявності,пів року тому вибрав "повідомити про наявність" і досі відсутня
  • На багатьох речах немає потрібного розміру,лиже XL або M
Відповідь магазину

Дякуємо вам за багаторічну підтримку! Нам дуже приємно, що ви задоволені якістю та сервісом. Щодо асортименту - у нинішніх умовах оновлювати його так швидко, як раніше, на жаль, складніше. Також у нас немає опції передзамовлення, лише повідомлення про наявність. Ми робимо все можливе, щоб поповнювати асортимент, і дуже цінуємо ваше розуміння!

Nazar
24.05.2026
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Very Nice, Wonderful ☺️
Відповідь магазину

Thank you so much! We’re glad you enjoyed your experience with us.

Олександр
22.05.2026
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Все прийшло швидко, все дуже Гарно та з хороших матеріалів, дякую!!
Відповідь магазину

Дякуємо за відгук! Якість товарів для нас завжди на першому місці, і приємно знати, що Ви це оцінили! Готові радувати Вас новими придбаннями!