Відгуки про магазин

Середня оцінка магазину
4,9
Всього оцінок: 2274
5 2092x
4 109x
3 37x
2 20x
1 16x
Vel
04.07.2024
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Все оперативно, спасибо!
Відповідь магазину

Дякуємо за покупку та відгук! Дуже раді, що Ви залишились задоволенні якістю наших товарів! Чекаємо на нові замовлення!

Олександр
04.07.2024
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Не перший раз замовляю, завжди все добре
Відповідь магазину

Дякуємо за постійність та відгук! Ми раді, що Вам все завжди подобається тому постійно вдосконалюємо якість та розширюємо асортимент і чекаємо на нові замовлення!

Андрій
29.06.2024
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Дякую. Все супер!
  • Щиро дякую! Все як завжди на вищому рівні!
Відповідь магазину

Дякуємо Вам за постійність, та відгук! Працюємо для Вас, щоб покупки приносили Вам виключно позитивні емоції! Успішних придбань!

Андрій
29.06.2024
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Щиро дякую! Все як завжди на вищому рівні!
Відповідь магазину

Вам дякуємо за те, що Ви з нами! Як завжди орієнтуємось виключно на якість та завжди раді виконувати Ваші нові замовлення!

Ольга
27.06.2024
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Чудове обслуговування, рекомендую магазин)
  • Відправили швиденько, футболки гарні дуже! Лише розмір xxl трошки задовгий на зріст 182. Буду замовляти ще))))
Відповідь магазину

Дякуємо Вам за вибір нашого магазину! Будемо завжди раді виконувати Ваші нові замовлення. Ми постійно оновлюємо асортименти й щотижня додаємо нові товари з різних категорій. З нетерпінням чекаємо на нові замовлення!

Микола
27.06.2024
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Все дуже круто! Дякую.
Відповідь магазину

Дякуємо Вам за покупку та відгук! Дуже раді, що Ви залишилися задоволенні якістю наших товарів! Чекаємо на нові замовлення!

Іван
27.06.2024
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Швидко і якісно
Відповідь магазину

Дякуємо за покупку та відгук! Готові так само швидко та якісно виконувати Ваші нові замовлення!

МирославКа
27.06.2024
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Футболки прекрасної якості - брала "Друзі-поети" чорну і бежеву. Єдине зауваження: вибирала за замірами, а прийшли за стандартною розмірною сіткою. В результаті одна більша, аніж треба, але враховуючи тенденції сучасної моди - вийшов оверсайз, що дуже навіть у тренді)))
Худі "Несу Босх зна шо" - то окрема любов і подяка! Замовляла на подарунок, але схотілось і собі. Шкода, що розмір закінчився. Хороша якість, довжина, якісний малюнок, що на тканині виглядає, наче на справжньому полотні художника, великий із подвійної тканини каптур: одне слово - мрія для прохолодної осені-зими.
Дякую! Думаю, повернуся до вас іще)))
  • Все чудово!
Відповідь магазину

Дякуємо за надихаючий відгук! Сподіваємося ще не раз виконувати Ваші нові замовлення, адже ми маємо величезний асортимент товарів на різні смаки, який ми постійно розширюємо. З нетерпінням чекаємо на нові замовлення!)

Natalia
27.06.2024
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Замовляю не перший раз. Все дуже подобається.
  • Тільки плюси
Відповідь магазину

Щиро вдячні за постійність та відгук! У нас для Вас завжди є величезний асортимент товарів високої якості, адже ми постійно підтримуємо та розширюємо його! З нетерпінням чекаємо на нові замовлення!

Олександра Карпенко
26.06.2024
Оцінка магазину
Оцінка сайту
всё супер!
  • приятно, что положили стикер и значок))
  • перезвонили, быстро отправили, качество футболки и перчаток хорошее, приятное на ощупь
  • минусов нет
Відповідь магазину

Дякуємо що обрали наш магазин та високо оцінили нашу роботу і якість товарів! Завжди прагнемо бути найкращими тому в нашому асортименті найкращі товари для наших покупців! З радістю виконаємо Ваші нові замовлення!

Іван
24.06.2024
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Купляв дві футболки по знижці. Якість досить хороша, відправили швидко. Рекомендую
Відповідь магазину

Дякуємо за покупку та рекомендації! Готові так само швидко та якісно виконувати Ваші нові замовлення!

Тетяна Сазонова
23.06.2024
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Дякую за гарне обслуговування та неймовірні враження від покупки!!!
  • швидко, якісно, відповідність очікуванням
Відповідь магазину

Це наша мета неймовірно вражати наших покупців якісними товарами) Чекаємо на нові враження від покупок у нас!

Роман
21.06.2024
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Кращі в своїй справі.Заказую товари декілька років, ні разу не підвели,все в строк,все по чесному(повернення коштів і т.д. в разі потреби)
Відповідь магазину

Дякуємо за постійність та відгук! У нас завжди у пріоритеті бути гідними довіри та поваги, тому виконуємо свою роботу максимально якісно та вдячні Вам, що це високо оцінили. З радістю, так само якісно, виконаємо Ваші нові замовлення!

Ростислав (Покупець)
20.06.2024
Оцінка магазину
Оцінка сайту
В цьому магазині купую вже не вперше. Футболки високої якості, ношу вже кілька років. Принти стійкі та не псуються з часом. Розмір та якість чудові, вибір на будь який смак, а нижчих цін, аніж тут на подібну продукцію я просто не знайшов!
  • Ціна, якість, асортимент
Відповідь магазину

І похвалитися нічим, Ви всі наші головні переваги написали) Дякуємо за постійність та чекаємо з нетерпінням нових замовлень!

Юлия
19.06.2024
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Посылка пришла очень быстро.качество футболки отличное. Ещё и подарочек положили- значок.спасибо большое
Відповідь магазину

Дякуємо Вам за покупку! Чекатимемо нових замовлень, щоб знову радувати Вас якісними товарами!