Відгуки про магазин

Середня оцінка магазину
4,9
Всього оцінок: 2274
5 2092x
4 109x
3 37x
2 20x
1 16x
Дмитро
18.04.2024
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Футболку отримав вчасно, якістю та обслуговуванням задоволений! Рекомендую.
  • Широкий асортимент товарів, вдала навігація та дизайн сайту. Належна взаємодія з клієнтами
  • Радив би звертати увагу на
  • позицію метал-гуртів щодо війни в Україні. Бо такі наприклад, як Ария, Burzum, Sabathon та ін. явно не на боці України, а ваш магазин продовжує продававти їх мерч
Відповідь магазину

Дякуємо за відгук! Сподіваємось і надалі покупки у нас так само будуть приємно вражати Вас! Щодо Вашого зауваження, ми тут і не тільки вже багато разів відповідали, найважливіша і ключова позиція - це 100% від продажу подібних товарів йде на допомогу ЗСУ, нашу думку поділяє більшість - краще нехай приносять об'єктивну користь ніж гниють на звалищі. А що робити з подібними товарами це справа кожного, до речі, у нас дуже багато покупців по всьому світу.

Альбасуни
18.04.2024
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Отримала вчора посилочку з футболками- дуже задоволена.
  • Відправили досить швидко товар якісний. І дякую вам за красивий значок у подарунок!!!
Відповідь магазину

Дякуємо за покупку та відгук! Дуже раді, що Ви залишилися задоволенні якістю наших товарів! Чекаємо на нові замовлення!

Roman Nikitiuk
18.04.2024
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Все добре ,швидко професійно. Рекомендую великий вибір саме того що потребуєш.
Відповідь магазину

А ще асортименти постійно розширюємо, тому Ваші бажання у нас завжди можна реалізувати. Дякуємо за покупку та рекомендації, чекаємо нових замовлень)

Шевчук Роман
16.04.2024
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Швидко,якісно, без передплат.
Відповідь магазину

Дякуємо за покупку та відгук! Раді, що Вам все сподобалось, чекаємо на нові замовлення!

Роман
15.04.2024
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Дякую магазину за швидку відправку. Замовляв дві футболки без малюнку. Все підійшло. Якість сподобалась, як і очікував. Даже як бонус значок на одяг поклали. Дуже приємно
Відповідь магазину

Дякуємо за покупку та відгук! Висока якість наших товарів для нас завжди є пріоритетом, тому готові завжди радувати вас гарними придбаннями!

Tatiana
15.04.2024
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Всім задоволена. Швидка і гарна робота.
Відповідь магазину

Дякуємо за покупку та відгук! Раді, що Вам все сподобалось, чекаємо на нові замовлення!

Anastasia
14.04.2024
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Браслет якісний, замовлення прийшло швидко, усім задоволена.
Відповідь магазину

Готові так само швидко та якісно відправляти Вам якісні товари. Дякуємо за покупку!

Анна
14.04.2024
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Не перший раз замовляю футболки, хороша якість, швидка доставка
  • Подобається асортимент
  • На сайті не можна відокремити жіночий одяг від чоловічого
Відповідь магазину

Дякуємо за постійність та відгук! У розділі "Футболки" є окрема категорія "Жіночі", також якщо зайти на сторінку категорії "Футболки" є фільтр "Стать" у якому Ви можете вибрати знову-таки "Жіночі". Переважна більшість наших товарів Унісекс.

Denys Berdnikov
13.04.2024
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Еко-сумка просто неймовірна, купляв на подарунок дуже сподобалася
  • Дизайн, якість, швидкість доставки
  • Не знайшов
Відповідь магазину

Для наших покупців ми робимо виключно якісні товари, починаючи від розробки дизайну і закінчуючи швидкою відправкою. Нам дуже приємно, що Ви оцінили нашу роботу! З радістю виконаємо Ваші нові замовлення!

Ромашка
13.04.2024
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Очень понравилось
  • Всё круто
  • Нету
Відповідь магазину

Дякуємо за покупку та відгук! Раді, що Вам все сподобалось, чекаємо на нові замовлення!

Олеся
13.04.2024
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Дуже гарний магазин , швидко і якісно . Вже декілька років купую футболки
Відповідь магазину

Щиро вдячні за постійність та відгук! Ми в свою чергу виконували, виконуємо та будемо так само якісно виконувати Ваші нові замовлення! Дякуємо!

Олена
13.04.2024
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Крутий кухоль. Дякую магазину за швидку доставку, а також особисто менеджеру за спілкування. Все встигли, людина вчасно отримала свій подарунок
Відповідь магазину

Чудово! Ми дуже раді, що Ваш вибір виправдав очікування! Дякуємо за покупку

Валерій
13.04.2024
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Гарні футболки. Нанесення малюнків рок гуртів чудові.
Дякую роквей! Гарних вам клієнтів.
Відповідь магазину

Дякуємо Вам, гарний клієнте, за покупку, відгук та побажання!) Ми дуже раді, що Ви по достойну оцінили наші товари! Також з радістю виконаємо Ваші нові замовлення!

Vitaliy
13.04.2024
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Стикеры супер :)
  • Качество шикарное
  • Маловато стикеров :)
Відповідь магазину

Дякуємо за покупку та відгук! Раді, що Вам все сподобалось, чекаємо на нові замовлення!

Виталий
12.04.2024
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Все четко и быстро
Відповідь магазину

Дякуємо за покупку та відгук! Раді, що Вам все сподобалось, чекаємо на нові замовлення!