Відгуки про магазин
Дякуємо за покупку та відгук! Прати вручну не обов'язково. Якщо ви переживаєте за тканину або зображення, виберіть делікатний режим, температуру 30 градусів, мінімальне віджимання. Завдяки такому догляду куплений у нас одяг буде цілим і неушкодженим радувати Вас багато років. Будемо раді знову виконувати Ваші замовлення!
- Швидка відправка, оперативне вирішення питань
- Сітка розмірів трохи не відповідає дійсності
Розмірна таблиця відповідає виробам, але, на жаль, бувають форс-мажорні обставини. Ми переміряли інші кенгуру та скрізь все відповідало заявленим параметрам. Ми шкодуємо, що помилка на виробництві дісталася саме Вам, за що й просимо вибачення. Сподіваємось надалі будуть лише позитивні емоції від покупок у нашому магазині!
- Все замечательно, качество хорошее
- -
Дякуємо за покупку та відгук! Дуже раді, що Ви залишилися задоволенні якістю наших товарів! Чекаємо на нові замовлення!
- Усе відмінно
Дякуємо за покупку та відгук! Раді, що Вам все сподобалось, чекаємо на нові замовлення!
- Швидко, якісно і магнітик)))
- -
Дякуємо Вам за покупку та відгук! Завжди радіємо коли замовлення у нашому магазині приносять покупцям позитивні емоції! Завжди готові виконувати Ваші нові замовлення!
- Дівчина задоволена
Залишайтеся з нами назавжди і у Вас та Ваших близьких завжди будуть якісні цікаві речі. Дякуємо за покупку та відгук!
- Чудова якість, швидка доставка товару, усім задоволені
Дякуємо за покупку та відгук! Висока якість наших товарів для нас завжди є пріоритетом, тому готові завжди радувати вас гарними придбаннями!
- Super
- Nil
Thanks for the feedback!
А ми Вам дякуємо за вибір нашого магазину! Сподіваємось і надалі радувати Вас виключно якісними цікавими товарами!
Дякуємо за покупку та відгук! Дуже раді, що ви залишилися задоволені покупкою у нашому магазині! Сподіваємося ще не раз виконувати Ваші замовлення, адже у нас ще дуже багато різноманітних товарів високої якості
Щиро вдячні за постійність та відгук! Ми в свою чергу виконували, виконуємо та будемо також якісно виконувати Ваші нові замовлення! Дякуємо!
Дякуємо за покупку та відгук! Раді, що Вам все сподобалось, чекаємо на нові замовлення!
Дякуємо Вам за постійність та відгук! Завжди готові виконувати так само швидко та якісно Ваші нові замовлення!
- ????
Thanks for the feedback!

Дякую магазину й продавцям, передзвонювали уточнити замовлення, все швидко і вчасно. Замовлятиму у вас ще)