Відгуки про магазин

Середня оцінка магазину
4,9
Всього оцінок: 2274
5 2092x
4 109x
3 37x
2 20x
1 16x
Надія (Покупець)
15.01.2024
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Замовляла чашку з принтом Бафомета та футболки s/m "Несу босхзна що" й "Бородянська Мадонна" Osmolovskої. Приїхало все ціле, добре запаковане. Друк на чашці якісний, чіткий. Футболки також дуже подобаються, якісний принт і дуже красивий золотий німб у Мадонни, поям неочікувано приємно здивувало. Єдине що їх, вочевидь, варто буде прати власноруч, а не в машинці, щоб довше прожили, але то таке, аж ніяк не мінус.
Дякую магазину й продавцям, передзвонювали уточнити замовлення, все швидко і вчасно. Замовлятиму у вас ще)
Відповідь магазину

Дякуємо за покупку та відгук! Прати вручну не обов'язково. Якщо ви переживаєте за тканину або зображення, виберіть делікатний режим, температуру 30 градусів, мінімальне віджимання. Завдяки такому догляду куплений у нас одяг буде цілим і неушкодженим радувати Вас багато років. Будемо раді знову виконувати Ваші замовлення!

Сергій
15.01.2024
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Все швидко та якісно
  • Швидка відправка, оперативне вирішення питань
  • Сітка розмірів трохи не відповідає дійсності
Відповідь магазину

Розмірна таблиця відповідає виробам, але, на жаль, бувають форс-мажорні обставини. Ми переміряли інші кенгуру та скрізь все відповідало заявленим параметрам. Ми шкодуємо, що помилка на виробництві дісталася саме Вам, за що й просимо вибачення. Сподіваємось надалі будуть лише позитивні емоції від покупок у нашому магазині!

Виктория
14.01.2024
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Все прекрасно! Жаль только, что не взяла на размер больше, чтобы было сильно оверсайз. Очень жду товары с Måneskin, точно бы купила какую-нибудь футболку♥️
  • Все замечательно, качество хорошее
  • -
Відповідь магазину

Дякуємо за покупку та відгук! Дуже раді, що Ви залишилися задоволенні якістю наших товарів! Чекаємо на нові замовлення!

Александр Дегтярь
11.01.2024
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Heavy metal 4eva!
Сергій
11.01.2024
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Якість супер.
  • Усе відмінно
Відповідь магазину

Дякуємо за покупку та відгук! Раді, що Вам все сподобалось, чекаємо на нові замовлення!

i_ya
10.01.2024
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Все як завжди - супер! Брали сукню та лонгслів. Будемо замовляти ще))
  • Швидко, якісно і магнітик)))
  • -
Відповідь магазину

Дякуємо Вам за покупку та відгук! Завжди радіємо коли замовлення у нашому магазині приносять покупцям позитивні емоції! Завжди готові виконувати Ваші нові замовлення!

Парфомюк Ярослав
10.01.2024
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Заказав футболку з корн, дівчині сподобалось
  • Дівчина задоволена
Відповідь магазину

Залишайтеся з нами назавжди і у Вас та Ваших близьких завжди будуть якісні цікаві речі. Дякуємо за покупку та відгук!

Viktoriia
08.01.2024
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Усе чудово, товар та обслуговування на найвищому рівні.
  • Чудова якість, швидка доставка товару, усім задоволені
Відповідь магазину

Дякуємо за покупку та відгук! Висока якість наших товарів для нас завжди є пріоритетом, тому готові завжди радувати вас гарними придбаннями!

Vadym
07.01.2024
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Very good saler)))
  • Super
  • Nil
Відповідь магазину

Thanks for the feedback!

Олександр (Покупець)
07.01.2024
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Вже другий раз замовляю мерч на цьому сайті і це просто неймовірно! Матеріал та принт футболок бездоганний, значки та нашивка також! Дуже порадувала комунікація та швидкість доставки ) Дякую вам)
Відповідь магазину

А ми Вам дякуємо за вибір нашого магазину! Сподіваємось і надалі радувати Вас виключно якісними цікавими товарами!

Тетяна
05.01.2024
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Якісний товар, хороший вибір, приємне обслуговування та швидка відправка. Дякую!
Відповідь магазину

Дякуємо за покупку та відгук! Дуже раді, що ви залишилися задоволені покупкою у нашому магазині! Сподіваємося ще не раз виконувати Ваші замовлення, адже у нас ще дуже багато різноманітних товарів високої якості

Яро
05.01.2024
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Шикарний магаз. Купую не перший раз. Все на висоті. Як якість так і обслуговування. Найкращі рекомендації.
Відповідь магазину

Щиро вдячні за постійність та відгук! Ми в свою чергу виконували, виконуємо та будемо також якісно виконувати Ваші нові замовлення! Дякуємо!

Дмитро
04.01.2024
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Все чудово, оперативно і якісно
Відповідь магазину

Дякуємо за покупку та відгук! Раді, що Вам все сподобалось, чекаємо на нові замовлення!

Алла
03.01.2024
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Замовляємо не вперше. Завжди задоволені якістю та швидкістю. Дякуємо!
Відповідь магазину

Дякуємо Вам за постійність та відгук! Завжди готові виконувати так само швидко та якісно Ваші нові замовлення!

Yuliia
02.01.2024
Оцінка магазину
Оцінка сайту
clearly, quickly, everything is in accordance with describig on the website
  • ????
Відповідь магазину

Thanks for the feedback!