Відгуки про магазин

Середня оцінка магазину
4,9
Всього оцінок: 2275
5 2092x
4 109x
3 38x
2 20x
1 16x
Tetiana Moianska
27.09.2022
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Замовляла футболку - дуже сподобалося. Гарна якість, яскравий принт. І дуже приємне спілкування + швидка відправка.
Відповідь магазину

Нам також дуже приємно коли покупець повністю задоволенний покупкою у нашому магазині! З нетерпінням чекаємо від Вас нових замовлень, щоб знову подарувати позитивні емоції) Дякуємо за те що обрали нас!

Yegor Sadoshenko
26.09.2022
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Все дуже добре. Дякую.
Відповідь магазину

Дякуємо за покупку та відгук! Будемо раді знову виконувати Ваші замовлення!

Олександр
26.09.2022
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Замовив 2 футболки, на вигляд гарної якості. Як будуть носитись час покаже. Гарний вибір речей на сайті.
Відповідь магазину

Дякємо за покупку та відгук! Якщо правильно доглядати - прати при температурі до 30 градусів на делікатному режимі з мінімальним віджимом і сушити без застосування нагрівальних пристроїв, то футболка служитиме Вам довгі роки. Будемо раді знову виконати Ваші замовлення

Ваня
26.09.2022
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Як завжди, дуже круті та якісні речі, рекомендую!
Відповідь магазину

Завжди раді виконувати Ваші замовлення! Дякуємо за відгук та постійність!

Євгенія
26.09.2022
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Футболка м’яка та приємна. Прінт як і на фото, чіткий та якісний. Більш всього сподобалися значки)
  • Швидка доставка
  • Якісний товар
  • Оперативний персонал
Відповідь магазину

Дуже дякуємо за відгук! Ми раді що Ви оцінили наші справді якісні товари. Будемо раді знову виконувати Ваші замовлення

Наталія
25.09.2022
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Посилка дійшла вчасно, якісний товар. Дякую вам, гарних покупців
Відповідь магазину

Дякуємо за покупку та відгук! Гарних Вам придбань, а ми в цьому допоможемо! Чекаємо на нові замовлення!

Вікторія
25.09.2022
Оцінка магазину
Оцінка сайту
сайт надкрутий, магазин і персонал також дуже ввічливий, комфортний та приємний. буду замовляти тут ще багато чого, якість чудова, ціна надто низька для таких суперських, шикарних, гарних, зручних, практичних, стильних речей. 100/10.
  • все
  • нічого
Відповідь магазину

Дуже вдячні Вам за покупку та щирий відгук! Ми раді, що Вам все сподобалося в нашому магазині! З нетерпінням чекаємо на нові замовлення!

EinShine
24.09.2022
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Быстро приехало
  • Ничего не повредилось
Відповідь магазину

Дякуємо за покупку та відгук! Чекаємо на нові замовлення!

Диана
24.09.2022
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Чашка просто суперская
Відповідь магазину

Дякуємо за покупку! У нас всі товари підходять під цю характеристику. Сподіваємось Ви знайдете ще багато цікавих товарів у нашому магазині. Чекаємо на нові замовлення!

Юлия
23.09.2022
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Люблю цей магазин. Асортимент чудовий, гарна якість, відправляють швидко.
Відповідь магазину

Дякуємо за покупку та постійність! Щотижня розширюємо наш асортимент, сподіваємось Ви завжди знайдете цікаві для себе товари!

Екатерина
23.09.2022
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Быстро связались,быстро доставили,футболка очень классная
Відповідь магазину

Спасибо за покупку и отзыв! С радостью выполним Вашы новые заказы!

Мединська Светлана
22.09.2022
Оцінка магазину
Оцінка сайту
дуже вдячна, чашка прийшла та яку замовляли, дитина задоволена.
  • ок
Відповідь магазину

Дякуємо за покупку та відгук! Радіємо разом з Вами!)

Юрій
21.09.2022
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Робив вже декілька замовлень. Всі замовлення виконані швидко та якісно.
Відповідь магазину

Дякуємо за постійність та відгук! Завжди раді виконувати Ваші замовлення!

Светлана Дронова
19.09.2022
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Гарно проконсультували. Підібрали потрібний розмір. Швидко відправили. Майка чоловіку підійшла. Якраз встигла на подарунок. Дякую!!!
Відповідь магазину

Дякуємо Вам за покупку та відгук! Завжди намагаємось зробити так щоб ви залашились задоволені покупкою! З радістю виконаємо Ваші нові замовлення!

Геннадий
19.09.2022
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Все качественно,мерч и работа магазина, хотелось бы такие группы ,как anathema ,my dying bride
(Первых альбомов). Спасибо, что Вы есть, слова Украине.
Відповідь магазину

Благодарим за покупку и отзыв! Рады, что Вам все нравится, спасибо что Вы с нами! Героям Слава!