Відгуки про магазин

Середня оцінка магазину
4,9
Всього оцінок: 2274
5 2092x
4 109x
3 37x
2 20x
1 16x
Вадим
26.06.2026
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Super good
Відповідь магазину

Thank you for your feedback! It is important for us to know that you are satisfied with the service and quality.

Леонид
25.06.2026
Оцінка магазину
Оцінка сайту
ВСЕ СПОДОБАЛОСЬ.
  • Все нормально
Відповідь магазину

Дякуємо за відгук! Сподіваємось і надалі покупки у нас так само будуть приємно вражати Вас! З нетерпінням чекаємо на нові замовлення!

Микола
25.06.2026
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Все сподобалось. Дякую.
Відповідь магазину

Дякуємо Вам за покупку та відгук! Ми дуже раді, що Ви задоволенні якістю наших товарів! Чекаємо на нові замовлення!

Олег
25.06.2026
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Супер
  • Супер
Відповідь магазину

Дякуємо за вибір нашого магазину та високу оцінку! Будемо завжди раді виконувати Ваші нові замовлення!

Світлана
24.06.2026
Оцінка магазину
Оцінка сайту
все супер!
  • все швидко, якісно. дякую.
  • все сподобалося!!!
Відповідь магазину

Дякуємо за вибір нашого магазину! У нас завжди великий асортимент якісних товарів, який ми постійно оновлюємо та розширюємо. Будемо завжди раді виконувати Ваші нові замовлення!

Ігор
23.06.2026
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Дякую дуже гарному і музично важливому магазинові Роквей за вас,за те,що ви є і вашу роботу,за ваші чудові рок товари,які відображають важливо внутрішній світ всіх тих самих справжніх особистостей,які є самі собою від природи і правильне вірне корисне самовираження для них як завжди дуже важливо,за допомогою правильно підібраних по душі і серцю речам з вашого чудового магазину.Нехай ваша прекрасна справа тільки корисно бізнесово важливо росте і множиться з плином часу,бо ви як завжди важливі всі і ваша справа,яку ви відповідально несете дуже достойно в цьому житті.Нехай Господь Бог і вищі сили добра і справедливості бережуть всіх нас і дають нам сили і натхнення з енергією цілющою кожного Божого дня,а ми мирні люди кожен і кожна на своєму місці будемо жити своїм життям і робити як можемо і вміємо корисно надійно свої життєві важливі для нас і цього життя буття справи.
  • Все добре як завжди з якістю продукції,з товаром з вашого магазину,ви стараєтесь відбирати і робити гідно найкраще яскраве роково металево стильно популярне і різно можливе у вашому чудово важливому магазині.Доставка затрималась,але то справа життєва і людяно зрозуміла,що ми всі живі люди і хто як може вчасно корисно старається в цьому житті.Дякую вам дуже за вашу працю і товари саме такі,які мені якісні і яскраві по душі всі,які дуже допомагають мені відображати мій життєвий внутрішній борчинський,протестантсько бунтарсткий музичний альтернативний важливий для мене світ,вічна крута і красиво душевна музика,яка мене завжди підбадьорює і рятує як тільки може від нудьги і депресії,вона завжди важлива для мене була і буде в моєму житті бутті.
  • Приїхала тільки одна бандана не та,яку я замовляв,я хотів її замовити теж,але пізніше передумав і видалив з кошику покупок,це біла бандана з черепами з картковою мастю,їх є дві білі схожі і тому їх ваш працівник збирач товару на складі і переплутав,нічого нехай так і буде,бо таке буває і це зрозуміло,що товари схожі і в швидкому темпі ритму життя можна їх переплутати у процесі відповідально важливої праці.З часом я можливо замовлю ще саме ту бандану,яка не приїхала і ще щось дуже гарне підходяще мені з вашого чудового магазину.Та дуже як завжди жаль,що в нашій особливій по своєму країні немає мінусу в калькуляторі,все тільки з часом в плюс надоїдливий і дорожчає і нас нормальних не питає,бо хтось у цьому світі як завжди кармани і чемодани,валізи грошима старанно незаконно нажитими набиває і їм наглим мармизам ніколи не мало,і не спадає з них всіх кнурів тхорів зажраних свиней людиноподібних їх сало,це завжди зрозуміло як Божий ясний день,що їм задовбесам бєсам завжди буде пожиттєво мало,бо наглі вони хлєбали,тож вони нас всіх нормальних людей з пісні і творчості душевної слів не викинеш і не треба,вони нас всіх дуже зає#али шмари,от такі от як завжди не веселі життєві справи задовбави,отак!!!
Відповідь магазину

Вітаємо! Щиро дякуємо за такі теплі та глибокі слова підтримки. Для нас величезна честь бути частиною вашого "життєвого буття", як ви влучно зазначили. Ми працюємо саме для таких справжніх поціновувачів року/металу, як ви, і дуже цінуємо вашу розуміючу позицію щодо затримок у наш непростий час. Також хочемо щиро вибачитися за помилку з банданою. Ми розуміємо, що навіть через схожість товарів прикро отримати не те, на що очікували. Дякуємо за вашу людяність та виваженість у цьому питанні. Наступного разу, коли будете робити замовлення, ми будемо уважнішими. Дякуємо, що ви з нами. Нехай рок та душевна музика завжди рятують від нудьги та депресії. До нових покупок! Миру!

Данило
23.06.2026
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Все класно! Дякую і процвітання Вам бажаю.
Відповідь магазину

Дякуємо за щирі слова! Всім серцем бажаємо драйву і тепла. Нехай рок надихає, а успіх ніколи не покидає!))

Анна
21.06.2026
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Все супер
  • Все
  • Нема
Відповідь магазину

Дякуємо за покупку та відгук! Ми дуже раді, що Ви задоволенні якістю наших товарів! Чекаємо на нові замовлення!

Оксана
21.06.2026
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Заказываю уже не в первый раз. Посылку отправили очень быстро, футболками, как всегда довольна!
Відповідь магазину

Дуже приємно, що ви повертаєтеся до нас знову і знову! Дякуємо за вашу постійну довіру - для нас це найвища нагорода. Раді, що футболки знову припали вам до душі. Носіть із задоволенням та до нових покупок!

Світлана
18.06.2026
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Зайшовши на ваш сайт була задоволенню від кожного товару представленого в магазині. Замовила футболку на мій смак дуже яскраву. Якісний принт та тканина футболки.
  • 5
Відповідь магазину

Дуже дякуємо за ваш відгук! Нам надзвичайно приємно, що ви оцінили якість наших товарів. Ми постійно працюємо над тим, щоб розширювати асортимент для наших поціновувачів року. Чекаємо на вас знову за новими крутими речами!

Вадим
18.06.2026
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Все супер!
  • Хотілося б більше футболок для дітей, бо моя донька після кожної моєї покупки хоче такі ж самі????
Відповідь магазину

Дякуємо за покупки в нашому магазині та відгук! Ми дуже раді, що Ви оцінили якість наших товарів! Чекаємо ті часи коли знову буде попит на дитячі футболки, тоді обов'язково будемо їх робити та розширювати асортимент. А поки готові знову виконувати Ваші нові замовлення

Владислав
17.06.2026
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Покупал уже не перый раз, футболки, цепи, наклейки, значки. Магазин шикарный советую.
  • Качество классное :)
  • Цены приемлемы.
  • Не заметил.
Відповідь магазину

Дякуємо за постійність та відгук! Завжди радіємо коли замовлення у нашому магазині приносять покупцям позитивні емоції! У нас величезний асортимент різноманітних якісних товарів тому сподіваємось, що ви завжди знайдете для себе цікаві товари, а ми так само швидко виконаємо Ваші замовлення!

Валерій
17.06.2026
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Все добре задоволений
  • Ок
Відповідь магазину

Дякуємо за відгук! Якість товарів для нас завжди на першому місці, і приємно знати, що Ви це оцінили! Готові радувати Вас новими придбаннями!

Алена
15.06.2026
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Дякую! Футболки Шикардос! Не соромно і по Дерибасівській...Добра та миру! Вашому бізнесу процвітання.
Відповідь магазину

Дуже дякуємо, нам неймовірно приємно отримувати відгуки від наших постійних клієнтів. Раді, що наши футболки найкращі та ви задоволені! А щодо Дерибасівської - тепер знатимемо, де наш мерч виглядає найбільш ефектно))). Дякуємо за ваші побажання, миру та добра вашій родині, і до зустрічі за новими обновками!

Євгеній
12.06.2026
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Швидко відгукнулися, швидко відправили. Товар належної якості. Покупкою задоволений.
  • Магазин рекомендую
Відповідь магазину

Завжди максимально робимо все, щоб покупка в нашому магазині приносила лише позитивні емоції нашим покупцям і ми раді, що все виходить! Чекаємо на нові замовлення, нові позитивні емоції! Щиро дякуємо за покупку та відгук!