Відгуки про магазин
Thank you for your feedback! It is important for us to know that you are satisfied with the service and quality.
- Все нормально
Дякуємо за відгук! Сподіваємось і надалі покупки у нас так само будуть приємно вражати Вас! З нетерпінням чекаємо на нові замовлення!
Дякуємо Вам за покупку та відгук! Ми дуже раді, що Ви задоволенні якістю наших товарів! Чекаємо на нові замовлення!
- Супер
Дякуємо за вибір нашого магазину та високу оцінку! Будемо завжди раді виконувати Ваші нові замовлення!
- все швидко, якісно. дякую.
- все сподобалося!!!
Дякуємо за вибір нашого магазину! У нас завжди великий асортимент якісних товарів, який ми постійно оновлюємо та розширюємо. Будемо завжди раді виконувати Ваші нові замовлення!
- Все добре як завжди з якістю продукції,з товаром з вашого магазину,ви стараєтесь відбирати і робити гідно найкраще яскраве роково металево стильно популярне і різно можливе у вашому чудово важливому магазині.Доставка затрималась,але то справа життєва і людяно зрозуміла,що ми всі живі люди і хто як може вчасно корисно старається в цьому житті.Дякую вам дуже за вашу працю і товари саме такі,які мені якісні і яскраві по душі всі,які дуже допомагають мені відображати мій життєвий внутрішній борчинський,протестантсько бунтарсткий музичний альтернативний важливий для мене світ,вічна крута і красиво душевна музика,яка мене завжди підбадьорює і рятує як тільки може від нудьги і депресії,вона завжди важлива для мене була і буде в моєму житті бутті.
- Приїхала тільки одна бандана не та,яку я замовляв,я хотів її замовити теж,але пізніше передумав і видалив з кошику покупок,це біла бандана з черепами з картковою мастю,їх є дві білі схожі і тому їх ваш працівник збирач товару на складі і переплутав,нічого нехай так і буде,бо таке буває і це зрозуміло,що товари схожі і в швидкому темпі ритму життя можна їх переплутати у процесі відповідально важливої праці.З часом я можливо замовлю ще саме ту бандану,яка не приїхала і ще щось дуже гарне підходяще мені з вашого чудового магазину.Та дуже як завжди жаль,що в нашій особливій по своєму країні немає мінусу в калькуляторі,все тільки з часом в плюс надоїдливий і дорожчає і нас нормальних не питає,бо хтось у цьому світі як завжди кармани і чемодани,валізи грошима старанно незаконно нажитими набиває і їм наглим мармизам ніколи не мало,і не спадає з них всіх кнурів тхорів зажраних свиней людиноподібних їх сало,це завжди зрозуміло як Божий ясний день,що їм задовбесам бєсам завжди буде пожиттєво мало,бо наглі вони хлєбали,тож вони нас всіх нормальних людей з пісні і творчості душевної слів не викинеш і не треба,вони нас всіх дуже зає#али шмари,от такі от як завжди не веселі життєві справи задовбави,отак!!!
Вітаємо! Щиро дякуємо за такі теплі та глибокі слова підтримки. Для нас величезна честь бути частиною вашого "життєвого буття", як ви влучно зазначили. Ми працюємо саме для таких справжніх поціновувачів року/металу, як ви, і дуже цінуємо вашу розуміючу позицію щодо затримок у наш непростий час. Також хочемо щиро вибачитися за помилку з банданою. Ми розуміємо, що навіть через схожість товарів прикро отримати не те, на що очікували. Дякуємо за вашу людяність та виваженість у цьому питанні. Наступного разу, коли будете робити замовлення, ми будемо уважнішими. Дякуємо, що ви з нами. Нехай рок та душевна музика завжди рятують від нудьги та депресії. До нових покупок! Миру!
Дякуємо за щирі слова! Всім серцем бажаємо драйву і тепла. Нехай рок надихає, а успіх ніколи не покидає!))
- Все
- Нема
Дякуємо за покупку та відгук! Ми дуже раді, що Ви задоволенні якістю наших товарів! Чекаємо на нові замовлення!
Дуже приємно, що ви повертаєтеся до нас знову і знову! Дякуємо за вашу постійну довіру - для нас це найвища нагорода. Раді, що футболки знову припали вам до душі. Носіть із задоволенням та до нових покупок!
- 5
Дуже дякуємо за ваш відгук! Нам надзвичайно приємно, що ви оцінили якість наших товарів. Ми постійно працюємо над тим, щоб розширювати асортимент для наших поціновувачів року. Чекаємо на вас знову за новими крутими речами!
- Хотілося б більше футболок для дітей, бо моя донька після кожної моєї покупки хоче такі ж самі????
Дякуємо за покупки в нашому магазині та відгук! Ми дуже раді, що Ви оцінили якість наших товарів! Чекаємо ті часи коли знову буде попит на дитячі футболки, тоді обов'язково будемо їх робити та розширювати асортимент. А поки готові знову виконувати Ваші нові замовлення
- Качество классное :)
- Цены приемлемы.
- Не заметил.
Дякуємо за постійність та відгук! Завжди радіємо коли замовлення у нашому магазині приносять покупцям позитивні емоції! У нас величезний асортимент різноманітних якісних товарів тому сподіваємось, що ви завжди знайдете для себе цікаві товари, а ми так само швидко виконаємо Ваші замовлення!
- Ок
Дякуємо за відгук! Якість товарів для нас завжди на першому місці, і приємно знати, що Ви це оцінили! Готові радувати Вас новими придбаннями!
Дуже дякуємо, нам неймовірно приємно отримувати відгуки від наших постійних клієнтів. Раді, що наши футболки найкращі та ви задоволені! А щодо Дерибасівської - тепер знатимемо, де наш мерч виглядає найбільш ефектно))). Дякуємо за ваші побажання, миру та добра вашій родині, і до зустрічі за новими обновками!
- Магазин рекомендую
Завжди максимально робимо все, щоб покупка в нашому магазині приносила лише позитивні емоції нашим покупцям і ми раді, що все виходить! Чекаємо на нові замовлення, нові позитивні емоції! Щиро дякуємо за покупку та відгук!
