Отзывы о магазине

Средняя оценка магазина
4,9
Всего оценок: 2272
5 2092x
4 109x
3 36x
2 19x
1 16x
Владимир (Покупатель)
28.11.2025
Общая оценка магазина
Оценка сайта
Все Гуд,заказ отправлен и доставлен быстро, обслуживание и общение,качеством доволен,заказывал продукцию магазина не раз, рекомендую
Ответ магазина

Дякуємо за постійність та відгук! Ми раді, що Вам все завжди подобається тому постійно вдосконалюємо якість та розширюємо асортимент і чекаємо на нові замовлення!

Максим
27.11.2025
Общая оценка магазина
Оценка сайта
Замовив спробувати собі кілька речайн. Подивитися на якість і вирішити чи варто тут ще щось купувати. Все прийшло швидко. Замовляв кулон, футболку, стікери та постери. Задоволений всім, стікери гарні, якісні та приємні, футболка дуже класна і надзвичайно приємна, кулон якісний, а постери ідеальні на стіну, особливо за свою ціно просто ідеально.
  • Товари якісні і ціни надзвичайно доступні.
  • Гарно подумавши, я зрозумів, що мінуси мінімальні, або їх взагалі немає.
Ответ магазина

Дякуємо Вам за покупку! Ми дуже раді, що Ви гідно оцінили якість наших товарів! Залишайтесь з нами, адже ми маємо багаторічний досвід, розвиваємо асортимент та сподіваємось, що ви завжди знайдете у нас цікаві товари!

Максим (Покупатель)
24.11.2025
Общая оценка магазина
Оценка сайта
заказую вже не в перший раз, все дуже якісно і добре зроблено, віправка кожен день і вже бистра доставка, всім рекомендую тут замовляти, ніякого обману
  • все сподобалось
Ответ магазина

Якість товарів та обслуговування – наш пріоритет! Ми дуже раді, що Вас завжди все влаштовує, адже для цього ми й працюємо! Дякуємо за постійність та відгук!

Олександр
22.11.2025
Общая оценка магазина
Оценка сайта
Нашивки виявились дуже гарної якості.
Мені сподобались.
Обов'язково підберу собі ще і замовлю.
Все ок.
  • Гарна якість.
  • Швидко відправили.
  • Є зворотній зв'язок.
Ответ магазина

Дякуємо Вам за вибір нашого магазину! Готові постійно радувати Вас якісними товарами. Ми постійно оновлюємо асортименти й щотижня додаємо нові товари з різних категорій, тому сподіваємось Ви завжди для себе знайдете щось цікаве. З нетерпінням чекаємо на нові замовлення!

Володимир Савченко
22.11.2025
Общая оценка магазина
Оценка сайта
Постійно дивлюся що є новенького. Остання покупка - чашка Lemmy, нашивка і пін орел Rammstein і балахон Slayer. Худі такий теплий, що можна носити замість куртки. Дякую!
  • Все!
  • Не помітив
Ответ магазина

Дякуємо Вам!) Ми дуже раді, що Вам все сподобалось! Завжди робимо все, щоб досягти максимальної якості за прийнятну ціну, як результат Ваші позитивні емоції та відгук. З нетерпінням чекаємо на Ваші нові замовлення!

Василенко Вадим
19.11.2025
Общая оценка магазина
Оценка сайта
Замовляв нашивки, прапори та футболки. Чудова якість
  • Хороший матеріал, швидка доставка, приємне обслуговування
Ответ магазина

Дякуємо Вам за вибір нашого магазину! Будемо завжди раді так само швидко та якісно виконувати Ваші нові замовлення. Ми постійно оновлюємо асортимент й щотижня додаємо нові товари з різних категорій. З нетерпінням чекаємо на нові замовлення!

Андрей
18.11.2025
Общая оценка магазина
Оценка сайта
Замовляю футболки не перший раз, ціна, якість тканини та друк Супер! Дякую!
  • Мінусів немає, тільки плюси
Ответ магазина

Дякуємо за постійність та відгук перевірений особистим досвідом! Ми постійно удосконалюємося, робимо наші товари лише кращими. Будемо завжди раді дарувати позитивні емоції з кожною Вашою покупкою!

Игорь (Покупатель)
15.11.2025
Общая оценка магазина
Оценка сайта
Магазин супер.все товары оболденого качества.быстрая доставка.
  • Супер
Ответ магазина

Готові й надалі так само постачати Вам якісні товари, виконуючи Ваші нові замовлення! Дякуємо за покупки, відгук та високу оцінку!

Анна (Покупатель)
15.11.2025
Общая оценка магазина
Оценка сайта
Дякую,що ви є!! Тут якість,тут швидка доставка,тут поважають та цінують своїх покупців!! Дякую!!! Найкращі без перебільшення!❤️✌️
  • Все!
  • Що нема нічого з гуртом Trollfest ????
Ответ магазина

Дякуємо Вам за постійність та теплі слова!) Дуже приємно коли намагаємось робити все максимально якісно і все виходить! Завжди раді виконувати Ваші нові замовлення!

Людмила
14.11.2025
Общая оценка магазина
Оценка сайта
Купувала худі на подарунок другу,він фанат групи Rammstein,він захваті.Дуже якісний матеріал та робота
  • Круто
Ответ магазина

Дякуємо Вам за вибір нашого магазину! Будемо завжди раді виконувати нові замовлення для Вас та Ваших друзів!

Сергій
13.11.2025
Общая оценка магазина
Оценка сайта
Вперше замовив бейсболку Металика ще 6 років тому. Ще досі ношу стан нової . Це говорить про якість товару. Вчора отримав шапку Металика готуюсь до холодів. Товар прийшов за два дні. Якість і дизайн влаштовують на 100%. Дякую.
Ответ магазина

Дякуємо за відгук перевірений часом та досвідом! У нас багато різноманітних товарів на будь-яку пору року. Завжди з радістю поновимо Ваш гардероб!

Iryna
12.11.2025
Общая оценка магазина
Оценка сайта
Все добре і швидко, але коменти до замовлення варто читати, там можуть бути важливі запитання.
  • Все добре, крім
  • Не почитали коментар до замовлення із запитаннями.
Ответ магазина

Так, вибачте, оплачені замовлення обробляються в полу автоматичному режимі без дзвінка та на жаль не побачили коментар. Якщо у вас є питання, ми завжди готові відповісти по телефону, в месенджерах або соцмережах в робочий час. Ще раз вибачте!

Павел (Покупатель)
09.11.2025
Общая оценка магазина
Оценка сайта
Якість одягу завжди на висоті. Завжди є цікаві новинки
  • Вибір, якість та обслуговування
  • Не помітив
Ответ магазина

Так і є. Ми завжди орієнтовані на якість, постійно оновлюємо та відновлюємо асортимент. З нетерпінням чекаємо від Вас на нові замовлення! Дякуємо за постійність!

Олександр
02.11.2025
Общая оценка магазина
Оценка сайта
Легко замовив, швидко приїхало. Якісь шапки хороша. Поклали цукерку, значок та наклейку до посилки, що здивувало.
  • Великий вибір, багато цікавого мерчу. Пригледів дещо на майбутнє.
  • Дорогувато, але є різні ціни і кожен може щось знайти під свої фінанси.
Ответ магазина

Дякуємо, що обрали наш магазин! Завжди максимально робимо все, щоб покупки в нашому магазині приносили захоплення та радість нашим покупцям! Чекаємо на нові замовлення та нові позитивні емоції від Вас!

Ігор
02.11.2025
Общая оценка магазина
Оценка сайта
Все отлично. Упаковали надежно. Советую
  • Ставлю лайк
  • Нет минусов
Ответ магазина

Дякуємо за відгук! Ми дуже раді, що Ви задоволені покупкою в нашому магазині! Чекаємо на нові замовлення!