Відгуки про магазин
Ми вдячни, що Ви обрали наш магазин! У нас завжди багато цікавих та якісних товарів! Чекаємо на нові замовлення! Дякуємо за покупки та відгук!
Щиро вдячні за покупку та відгук! Завжди намагаємося все робити максимально якісно! Чекаємо на нові замовлення!
нашивки та піни якісні, лиш думала, що піни будуть більші (розмір не вказаний на сайті) те ж саме з носками, замовляла для хлопця та здається будуть маленькі (розмір від 36-44, але вибору конкретного розміру нема, виглядають вони як на дитину) ремень також непоганий, але є один дефект, царапина на залізній кнопці(при носінні видно не буде, але все ж) спілкувалася з консультантом, досить приємний мужчина, допоміг мені та все доступно пояснив, дякую)
Доброго дня. На сторінках пінів на фото вказано міліметрову лінійку, завдяки якій ви можете визначити розмір. Шкарпетки дуже добре тягнуться та 100 відсотково підходять на той діапазон який зазначено. Дякуємо за покупку та відгук, ми раді, що в цілому ви залишилися задоволені покупкою в нашому магазині!
- Все було чудово, швидка доставка
Дякуємо за покупку та відгук! Нашому асортименту позаздрять багато відомих магазинів. Завжди готові швидко та якісно виконувати Ваші замовлення!
Дякуємо, що обрали наш магазин! У нас завжди дуже великий вибір різноманітних товарів на будь-який смак, а якість товарів – наш пріоритет. Завжди будемо раді виконати Ваші нові замовлення!
- Якість, колір
У нас завжди є великий вибір товарів високої якості. Будемо раді знову виконати Ваші замовлення! Дякуємо за покупку та відгук!
- Швидко, якісно
Дякуємо за покупку та відгук! Ми завжди робимо все, щоб у нас був найбільший асортимент якісних товарів! Чекаємо на нові замовлення)
Дякуємо за покупку, відгук та рекомендації! Завжди раді виконати Ваші нові замовлення!
Дякуємо за покупку та відгук! Нажаль від виробника ми отримали тільки кулони. Сподіваємося ви зможете знайти кыльце, щоб комфортно носити кулон.
Дякуємо за покупку та відгук! Раді, що Вам все сподобалось, чекаємо на нові замовлення!
- Чудова якість речей, все в цілості та сохранності
- Мінусів немає
Дякуємо за покупку та відгук! Раді, що Вам все сподобалось, якість товарів для нас пріоритет чекаємо на нові замовлення!
- Привітні менеджери. Гарне обслуговування.Дякую!!!
Дякуємо за покупку та відгук! Раді, що Вам все сподобалось, чекаємо на нові замовлення!
Дякуємо Вам за покупку та відгук! Раді, що Вам все сподобалось, якість товарів та обслуговування для нас пріоритет, чекаємо на нові замовлення!
- Нету минусов, все идеально)
Дякуємо за покупку та відгук! Раді, що Вам все сподобалось, чекаємо на нові замовлення!
Доброго дня! Завжди швидко, надійно та якісно готові виконувати Ваші замовлення! Дякуємо за покупку та відгук!
