Відгуки про магазин

Середня оцінка магазину
4,9
Всього оцінок: 2274
5 2092x
4 109x
3 37x
2 20x
1 16x
Вячеслав
11.03.2023
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Всё в норме
  • все ок
Відповідь магазину

Дякуємо за покупку та відгук! Раді, що Вам все сподобалось, чекаємо на нові замовлення!

Алла
11.03.2023
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Товар та обслуговування сподобались. Рекомендую.
  • Оперативність, кваліфікація,якість
  • Відсутні
Відповідь магазину

Дякуємо за покупку та відгук! Працюємо для Вас та чекаємо на нові замовлення!

Дейчук Юлія
10.03.2023
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Замовляю не перший раз,чудова якість,дякую
Відповідь магазину

Дякуємо Вам за постійність та відгук! Завжди з радістю виконаємо Ваші нові замовлення!

Валерія
10.03.2023
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Дуже часто щось замовляю і кожен раз все на висоті! Не розчарувалась, чудовий сайт, широкий асортимент, гарні ціни та швидка доставка. Все подобається, буду замовляти далі! :)
Відповідь магазину

Дякуємо за постійність та відгук! Завжди робимо все щоб покупки у нас Вам приносили виключно позитивні емоції! З радістю виконаємо Ваші нові замовлення!

Volodymyr
10.03.2023
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Замовляв Lemmy.З доставкою в Польщу. Все супер
  • 5+
  • - відсутні
Відповідь магазину

Ми вдячни, що Ви обрали наш магазин! У нас завжди багато цікавих та якісних товарів! Завжди з радістю виконаємо Ваші нові замовлення! Дякуємо за покупку та відгук!

Оксана
09.03.2023
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Гарна якість
Відправили швидко
Рекомендую
Відповідь магазину

Дякуємо Вам за те, що обрали наш магазин! Ми завжди професійно, швидко та якісно виконаємо Ваші замовлення!

Mariia
09.03.2023
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Футболка супер, одна пара носків було ідеальна. А от інша, повне розчарування, таке відчуття ніби не ті відправили. Бо мали бути з головою Spiderman, а по факту прийшли з зображенням якось павутини та щей малі за розміром (наче жіночі). Замовлення забрали, бо це мав бути подарунок. Але носки з Spiderman трохи зіпсували загальне враження
  • Футболка зоряні війни
  • Носки Spiderman (по факту зображення інше, та розмір малий)
Відповідь магазину

Приносимо вибачення за помилку! Якщо товар не був у використанні, ми обов'язково поміняємо за наш рахунок. Надішліть нам назад і ми замінимо. Також можете зв'язатися з нами будь-яким зручним способом, усі контакти вказані на сайті.

Ірина
08.03.2023
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Я вже багато що замовляла,що мені подобабається,так це якість,молодці,і надалі буду замовляти саме тут,дякую за вашу працю!!!
Відповідь магазину

Дякуємо Вам за покупки та відгуки, це мотивує розвиватися, робити більше та краще. Завжди раді виконати ваші замовлення!

Анна
08.03.2023
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Заказываю в этом магазине уже второй раз,по параметрам все соответствует,картинка шикарна
  • Качество вещей супер
  • Минусов не обнаружила
Відповідь магазину

Готові знову і знову радувати вас якісними товарами! Постійно оновлюємо асортимент та створюємо нові товари. Чекаємо на нові замовлення!)

Лілія Бугай
07.03.2023
Оцінка магазину
Оцінка сайту
супершвидкість
Відповідь магазину

Дякуємо за покупку та відгук! Раді, що Вам все сподобалось, чекаємо на нові замовлення!

Тетяна
05.03.2023
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Замовляла кепку АС/DC, планувала сину сюрприз)
Сюрприз отримала і я, бо якість товару перевищив мої сподівання. Відповіли на моє замовлення неочікувано швидко, поза робочий час магазину. Товар отримала без затримок.
Відповідь магазину

Дякуємо за покупку та відгук! Дуже раді, шо ви залишилися задоволені покупкою у нашому магазині! Сподіваємося ще не раз виконувати Ваші замовлення, адже у нас ще дуже багато різноманітних товарів високої якості

Марія
05.03.2023
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Дуже задоволені обслуговуванням та товаром, замовляли шопер на подарунок, нам зателефонували ,уточнити всі деталі.
Відповідь магазину

У свою чергу ми дуже раді, що Ви залишилися задоволені покупкою та обслуговуванням! Завжди раді якісно та професійно виконувати Ваші замовлення! Дякуємо за покупку!

Irina
03.03.2023
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Дуже швидко відправили, футболка і шкарпетки були на подарунок, отримувач дуже задоволений.
  • Класна футболка, швидко відправили, зручний сайт.
  • Довелось писати на пошту, щоб пояснити деталі, бо самі не зв’язувались.
Відповідь магазину

Дяккуємо за покупку та відгук! Замовлення оформлено після дзвінків по замовленням.Зранку, з початком робочого дня, Вам відповли б по замовленню так як Ви написали у коментарі до замовлення. На пошту відповіли ще до робочого часу.

Василь
02.03.2023
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Оперативно , якісно.
Відповідь магазину

Дякуємо за покупку та відгук! Раді, що Вам все сподобалось, чекаємо на нові замовлення!

Войт Андрій
28.02.2023
Оцінка магазину
Оцінка сайту
Достойний магазин
Відповідь магазину

Дякуємо за покупку та відгук! Раді, що Вам все сподобалось, чекаємо на нові замовлення!